کتاب طنز خنده‌های امپراتور


   ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳    ۱۱:۴۱ ق.ظ    2818 بازديد    بدون دیدگاه

نشر آرما برای نمایشگاه کتاب مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را منتشر کرده است با نام «خنده‌های امپراتور». این کتاب که نقیضه‌ای است بر اشعار فاضل نظری و شعرهای مشهور این شاعر شامل ۳۲ شعر از کتاب‌های چهارگانه فاضل نظری است که بین مردم مشهورتر هستند و بیشتر خوانده و شنیده شده است.

کتاب‌های فاضل نظری که توسط این طنز پرداز خوانده و نقضیه اشعار معروفشان نوشته شده است، گریه‌های امپراتور، اقلیت، ‌آنها و ضد نام دارند و نام کتاب احسان پور نیز نقضیه‌ای بر نام یکی از این کتاب‌ها شده و خنده‌های امپراتور نام گرفته است.

کتاب طنز خنده های امپراتور

طرح جلد این کتاب نیز نقضیه‌ای بر طرح جلد گریه‌های امپراتور است و همچنین نوشته کوتاه پشت جلد آن و این طنز پرداز در نهایت هنرمندی سعی کرده ‌است، مجموعه‌ای از غزل‌های طنز را به مخاطبان شعر و طنز امروز ارائه کند.

اخیرا از رضا احسان پور کتاب«چه حرف‌ها» منتشر شده بود که مجموعه اشعار جدی این شاعر به حساب می‌آید و کتاب «خنده‌های امپراتور» در نمایشگاه کتاب در غرفه نشر آرما با قیمت ۳۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد و بعد از نمایشگاه کتاب، ‌این کتاب در سایت این شاعر به نشانی www.ehsanbook.ir به فروش خواهد رسید.
فارس

خرید اینترنتی کتاب

مطالب مرتبط :

ارسال به شبکه های اجتماعی :
تلگرام فیس بوک گوگل توییتر لینکدین کلوب فیس نما هم میهن تبیان افسران

لینک کوتاه این نوشته
http://shirintanz.ir/?p=2648

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


برو به ابتدای صفحه