معاون صدا : رادیو در حوزه ی طنز پیشتاز است


   ۲۸ آذر ۱۳۹۶    ۱:۴۷ ب.ظ    159 بازديد    بدون دیدگاه

معاون صدا با دفاع از وضعیت طنز در رادیو، اعلام کرد: رادیو برای شب یلدای امسال برنامه‌های متنوع و متعددی در ژانر طنز دارد.

به گزارش شیرین طنز، حمید شاه‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا درباره برنامه‌های طنز در رادیو بیان کرد: یکی از ژانرهای جدی برای ما در رادیو طنز است. طنز، نیاز کشور ماست و ما امسال برای شب یلدا برنامه‌های متنوع و متعددی در ژانر طنز داریم.

معاون صدا درباره ماهیت ژانر طنز بیان کرد: بین طنز و لودگی، مرز باریکی وجود دارد و بسیار سخت که بین طنز و لودگی خلط ایجاد نشود. به یاد دارم که مقام معظم رهبری، زمانی از طنز رادیو به عنوان طنزی قابل دفاع ، ارزشمند و در قالب تعابیر بسیار نیکو یاد می‌کردند و طنز رادیو را قوی می‌دانستند.

شاه‌آبادی با اشاره به وضعیت برنامه‌های طنز رادیو در مقایسه با تلویزیون، خاطرنشان کرد: رادیو در حوزه طنز پیشتاز است و اگر به حوزه خودمان هم نگاه کنیم در نسبت با تلویزیون، رادیو بسیار در حوزه طنز قدرت دارد. این ژانر بسیار تاثیرگذار است؛ البته طبیعی است که بخشی از برنامه‌های رادیو باید به طنز اختصاص پیدا کند. کارهای طنز در رادیو نسبت خوبی دارند اما قابل افزایش هم هستند.

معاون صدا با اشاره به برگزاری نشست مطبوعاتی در این معاونت، اظهار کرد: ما چهارشنبه این هفته اولین دیدار خود را با کارکنان معاونت صدا خواهیم داشت و بعد از آن هم در اولین فرصت یک نشست مطبوعاتی برگزار می‌کنیم.

مطالب مرتبط :

ارسال به شبکه های اجتماعی :
تلگرام فیس بوک گوگل توییتر لینکدین کلوب فیس نما هم میهن تبیان افسران

لینک کوتاه این نوشته
http://shirintanz.ir/?p=26197

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


برو به ابتدای صفحه