عباس آرمین


   ۳۰ فروردین ۱۳۹۳    ۱۲:۱۷ ق.ظ    3538 بازديد    بدون دیدگاه

اگر قبلا برنامه های شعبده بازی پخش شده از شبکه های تلوزیونی خودمان را مشاهده میکردید حتما شعبده باز خوب و معروف کشورمان آقای آرمین را به خاطر می آورید .

عباس آرمین با همان نام هنری آرمین شعبده باز به فعالیت هنری خود ادامه میدهد . او متولد تهران است و از دوران نوجوانی علاقه خاصی به این رشته هنری داشته است . از اینرو در صدد یادگیری این هنر شد و سعی کرد اصول اولیه آنرا فرا گیرد . آرمین آنقدر خوب توانست در کار خود پیشرفت کند که در سن چهارده سالگی شروع به اجرای برنامه در محافل و جشن ها نمـود.

او در حالی که به اجرا میپرداخت قصد داشت پای خود را فراتر گذاشته و این هنر را بصورت حرفه ای تر و پیشرفته تر فرا گیرد و بتواند با وسایل بزرگ و حرفه ای دنیا نیز آشنا گردد . از اینرو بعلت علاقه شدیدی کـه به این هنر داشت نزد استادان این حرفـه آموزش دیـد و بـرای ایـنکه بتواند از دانش جدید ایـن هــنر بهره بیشتری ببرد به خارج از کشور مسافـرت کرد.

آرمین بعد از چندین سال یادگیری و زحمت های فراوان توانست دست به اجراهای بسیار خوب و حرفه ای زده ، طوری که توانست در کشورهـای مختلف بـه اجـرای بـرنامه پرداخته و میلیونها نفر از علاقمندان این هنر را مجذوب اجراهای خود در سرتاسر دنیا کند .

وی در شبکه های مختلف تلویزیونی برنامه های بسیاری اجرا نموده که این برنامه ها تا کنون نیز کم و بیش ادامه دارد و شما قطعا بارها برنامه های آو را دیده اید . برنامه های او بارها از شبکه سه و چهار و پنج ( شبکه تهران ) پخش گردیده و همیشه دست به کارهای بزرگ در شاخه استیج و ایلوژن زده است . همچنین بارها در جنگ شادی ها و جشن ها برنامه های بسیار بزرگی را برای همه به نمایش گذاشته است .

عباس آرمین

عباس آرمین در چندین انجمن بیـن المـللی شعـبــده بـازی از جمـله S.A.M و I.B.M امریکا عضویت دارد و لازم به ذکـر اسـت آرمــین در رشـته شعـبـده بازی ایـلـوژن صاحـب سبک می باشد و تمامی وسایل و ابزارکارش را از طراحی تا ساخت خود به تنهایی انجام می دهد.

او علاقه خاصی به شاخه ایلوژن دارد و تمام سعی خود را میکند تا جدیدترین و پیشرفته ترین وسایل در این سبک را طراحی کرده و آنرا اجرا کند . او در بسیاری از کشورهای مختلف دنیا دست به اجرای بازیهای بزرگی زده است و هم اکنون نیز برنامه هایش در حال اجرا است.

ارتباط او با انجمن شعبده بازان دنیا و دیگر شعبده بازان معروف دنیا کماکان ادامه داشته و هم اکنون دست به اجراهای معروف خودش در شاخه ایلوژن میزند .

عباس آرمین دارای یک وب سایت خوب و زیبا میباشد که نمونه ای از کارهای خودش را میتوانید در سایت مشاهده نمائید . برای تماس با این هنرمند میتوانید از آدرس زیر اقدام نمائید .

آدرس وب سایت : www.abbasarmin.com
آدرس ایمیل : armin@abbasarmin.com

شعبده باز

مطالب مرتبط :

ارسال به شبکه های اجتماعی :
تلگرام فیس بوک گوگل توییتر لینکدین کلوب فیس نما هم میهن تبیان افسران
دستهشعبده

لینک کوتاه این نوشته
http://shirintanz.ir/?p=2525

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


برو به ابتدای صفحه