جای لبخند بر روی صورت مردم!

   ۵ تیر ۱۳۹۳    ۴:۱۴ ب.ظ    2040 بازديد   
0
   بدون دیدگاه

علیرضا خمسه بازیگر طناز سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه جای لبخند بر روی صورت مردم خالی است، گفت: وظیفه مسوولان فرهنگی است که بار دیگر لبخند را احیا کنند. به گزارش شیرین طنز، به نقل از ایرنا، علیرضا خمسه در حاشیه ویژه برنامه لبخند تهران در فرهنگسرای اندیشه با اشاره به تاکید فراوان فرهنگ ایرانی اسلامی بر شاد زیستن اظهار کرد: پیامبر مهربانی یکی از نشانه های مومن را روی خوش می داند.

علیرضا خمسه

خمسه افزود: حدیث دیگری هم داریم با این مضمون که کافر خوشرو نزد خدا از مومن ترشرو بهتر است و در ادبیات فارسی به فراوانی با این مضمون برمی خوریم. وی ادامه داد: جای لبخند بر روی صورت مردم خالی است و این وظیفه مسوولان فرهنگی است که بار دیگر لبخند را احیا کنند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی سه گانه «پایتخت» گفت: لبخند زدن و خندیدن یک رفتار اجتماعی، بهداشتی و فرهنگی است که همه مکاتب علمی و مذهبی به آن تاکید کرده اند. خمسه بیان کرد: خندیدن و لبخندزدن به ویژه برای مردمی که در کلانشهرها زندگی می کنند و همیشه با استرس های مختلف و مشکلات پیرامونی بیشتری مواجه هستند، اهمیت بیشتری دارد.

http://www.fardanews.com/files/fa/news/1393/4/3/226595_567.jpg

وی ادامه داد: ما طنزپردازان بزرگی در ایران داریم و به همین دلیل دیدن چهره های عبوس و کاسته شدن از لبخند و خندیدن تعجب برانگیز است. بازیگر فیلم «بیست» اظهار کرد: به عقیده من، ویژه برنامه طنز لبخند تهران مخاطبان بسیاری را جذب می کند، باید تلنگری باشد برای همه مسوولان فرهنگی تا برای تولید کارهای فاخر به ویژه در حوزه طنز دست به کار شوند.

خمسه

خمسه با تقدیر از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای اجرای ویژه برنامه لبخند تهران گفت: از حضور در این برنامه فاخر بسیار خوشحالم؛ برنامه ای که نه تنها لبخند مخاطب برای لحظه ای در آن متوقف نمی شد، بلکه سراسر آموزش غیرمستقیم است. آیین اختتامیه ویژه برنامه طنز لبخند تهران با اجرای شهرام شکیبا و حضور طنزپردازان سرشناس روزهای پنجم و ششم تیرماه ساعت 21 در فرهنگسرای خاوران واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد برگزار می شود.

0
ارسال به شبکه های اجتماعی خارجی :

ارسال به شبکه های اجتماعی ایرانی :
ارسال به فیس نما   ارسال به کلوب   ارسال به هم میهن   ارسال به افسران  
لینک کوتاه شده این نوشته :
http://shirintanz.ir/?p=3748

مدیر

درباره نویسنده ()

سلام، من مدیر سایت شیرین طنز هستم، مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم و از علاقه مندان به طنز و کاریکاتور.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

برو به ابتدای صفحه